Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż antycellulitowy bańką chińską – pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Zalecamy zastosować całą serię masaży 8-10 w odstępach 2-3 dni.  Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, takie jak zaburzenia krzepliwości krwi, świeże urazy, przerwanie ciągłości skóry, choroba nowotworowa, żylaki, ciąża.

Cellulit, czyli popularna „skórka pomarańczowa”, jest utrapieniem wielu kobiet. Masaż bańską chińską opiera się na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i jest wykonywany w wielu gabinetach masażu na całym świecie. Podczas zabiegu wykorzystywane jest podciśnienie, dzięki któremu skóra zostaje zasysana przez bańkę i poprawie ulega mikrokrążenie. Dodatkową zaletą zabiegu jest usuwanie z organizmu toksyn, które odpowiedzialne są za powstawanie nieestetycznego cellulitu. Masaż bańką chińską korzystnie wpływa na dotlenienie i ujędrnienie skóry, a także polepszenie jej ukrwienia.

Pojedynczy zabieg w MASSU trwa około 30 minut. Przekonaj się sama, jak skuteczny jest masaż bańką chińską. Lublin, ul. Zana 27/17 – zapraszamy na zabieg antycellulitowy.

Podaruj wyjątkowy prezent!

Dowiedz się więcej

Bony upominkowe